"...Ľudia su dokonale dokonali, strácajú čo mali, všetko zlé sa na dobré obrátí!..."


Šťastný nový FicTivácký rok!

31. prosince 2011 v 16:56 | Aquielka
Ahojte! ... tak, já si mylsím, že by se hodilo sem napsat něco k novýmu roku, a shrnout tento... tak začneme...

V tomto roce, 2011, se v kapele událo hodně věcí. Od těch dobrých věcí, jako je soustu koncertů na festech i mimo (asi 40 koncertů, Marek si nepamatuje:D), přes to, že jsme s Dagy založily nový fanclub, nebo to, že se účastnili několika soutěží a například v KZP2011 se dostali až do finále (bez umístění), až po to, že se mění členové kapely. Každopádně věřím, že to byl pro kapelu dobrý rok!

Do nového roku, jim přejem, aby kapela v novém složení byla ještě úspěšnější a známější! ... Aby se konečně dostali aj k nám, do ČR a měli možnost je vidět i čeští fanoušci a fanynky. Aby nahráli ještě úspěšnější songy a projeli ještě víc festů! ...

A já Vám přeji i s Dagy, aby ti, kteří FTM ještě naživo neviděli, měli konečně možnost si na koncertě zapařit, vyfotit se s nimi a třeba i zajít na pivo. Také vám přejeme úspěšný rok 2012, ať se vám podaří vše, o co se pokusíte. Vkročte do nového roku pravou nohou a nevěšte dnes ani zítra prádlo:D! Zítra snězte spoustu čočky, a dneska se opijte tak, že skončíte pod stolem!

Takže, v příštím roce se můžeme těšit na nové skladby, novou kapelu v nové sestavě, nové koncerty a fotky! ... O všem vás budeme informovat my, ve fanclubu, nebo na našem facebooku (koukněte do Kontaktů)!! .. Tak nás nezapomeňte sledovat! Jsme rádi, že se vám tu líbí a doufám, že i bude! Děkujeme, že nám to tu komentujete a sdílíte a pokračujte v tom, pomáhá nám to k rozvoji, protože bez Vás, fanoušků, by tenhle oficiální fanclub byl k ničemu!


Děkuju mockrát, za celý FicTive Marry! :)) Máme vás rádi!!! Šťasný nový rok!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama