"...Ľudia su dokonale dokonali, strácajú čo mali, všetko zlé sa na dobré obrátí!..."


Září 2011

A je to tu..!!

26. září 2011 v 23:02 | Dagy |  Hudba
Ahoooj, tak jsme se konečně dočkali nahraného songu "Tajný sen".. !! :))))..

Nevím jak vy, ale já jsme se ho už nemohla dočkat a rozhodně mě nezklamal..:))) .. a jak se líbí Vám? .. taky jste se na něj tak těšili jako my s Aq? ;).. všechno nám napište do komentářů :)).. Komentujte, lajkujte, sdílejte;)

Song je tu jen pro Vás!:)


Další hlasování!!

24. září 2011 v 10:54 | Dagy |  Zahlasuj!
Ahojte..!!

Máme tu zase další možnost hlasovat pro FicTive Marry a pomoct jim tak dostat se do finále "Košického Zlatého Pokladu" :)..

Od zítřka 25.9. do 30.9. můžete posílat smsky ve tvaru KZP 29 na číslo 7773 :).. Cena sms je 20 centů :).. Bohužel, hlasování platí jen ze Slovenska :(.. Takže slováci, nezapomeňte posílat sms!!!:)


.. A pokud budete chtít poslechnout si soutěžní písničku Zrýchlený čas také v rádiu, tak nezapomeňte naladit zítra ve 20.05 Rádio Slovensko :))) .. tady by měl být odkaz na on-line vysílání ;)

Středa - těšme see!

21. září 2011 v 19:39 | Aquielka
Jéééé... konečně! Taky se tak těšíte na Tajný sen?!:)) Už ve středu! Juchůůů!

FicTive Marry - Tajny sen (Zborov 2011)

"Všetky slečny ruky hore! HEJ HEJ HEJ!"


... a co vy, na kterou písničku od těch našich těšili nejvíc?:) ... která se vám nejvíc líbí?:)
-nebojte se komentovat, my vás nesežerem:D!

Tak zatím ahojteeeee:):P

Markovi je 25!

13. září 2011 v 16:43 | Aquielka |  Ostatní
Takžeee, jménem fanclubu, bych chtěla popřát Markovi do života hodně štěstí, lásky zdraví a ať se mu splní všechna nejtajnější přání. Spoustu úspěchů v hudbě i osobním životě. Ať mu Patrik-Samuel roste před očima jako z vody a se Zuzkou jim to dobře klape.

Jinak, Marek už je tu s námi čtvrt století. Fúúha, zní to jako šíleně moc dlohá doba!:D Ale přitom on se na svůj věk skoro nechová, je to šílenej člověk... a musím říct, že i přes tu jeho slávu zůstává nohama pevně na zemi. Je skromný, raduje se z maličkostí, je vděčný za všechno ... teda, alespoň takhle jsem ho poznala (ale moc mu to neřikejte, nebo se nafoukne a praskne:D)... a Marek, jestli nám spychneš, tak ti vrazim!:D

No, to je asi řečeno i za Dagy... takžeee... Happy birthday Marek, ještě nám aspoň dalších 25 + 25 let rozdávej radost ! :))
-----
Popřejte Markovi i VY k narozkám, stačí napsat do komentářů:) ... ráda mu to předám:))
-----
Děkuju ti za všechnoo mooj milý, zlatý kamarád:P .... -Aq- (jo, musela jsem napsat na blog!:D)Nový song "Tajný sen" již brzy!

12. září 2011 v 13:04 | Aquielka
Ahojte, takže, za poslední dobu to vypadá, že se v kapele nějak nic neděje... Pravda je však jiná!

V sobotu se nahrává nový song - Tajný sen! Písnička prý bude trošku změněná, taže se nechme překvapit.
Taky si FicTive Marry pořídili kameru, takže Marek říkal, že natočí i pár videí a pozdravů - Určitě se máme na co těšit!:)

No, to je asi vše, až zase nějaké informace budou, určitě se ozvem! .. Všechno máme z první ruky, takže nezapomeňte sledovat náš web!:)

Zatím pááááá. A nezapomeňte komentovat, jak se těšíte vy, na Tajný sen!?:)

Novinky

4. září 2011 v 12:00 | Dagy
Čaute,

dlouho jsme Vám sem nepsaly žádné novinky, tááákže ...

Naši FicTiváci se za pár dní chystají nahrát písničku Tajný sen a začnou nahrávat unplugged vystoupení prožeeeee.. na podzim chystají menší šňůru po klubech! :))) Takže se máme na co těšit, tedy alespoň slovenští fanouškové, snad se dočkáme i my Češi.. ;)